نظر سنجی

نظرتون در مورد سایت چیه؟

خوب
متوسط
بد

نغمه‏ای شوم در راه انزوای دین


امام خمینی(ره): «در همه‌ی ممالک اسلامى این مطلب لازم است بلکه فرض است که مردم را بیدار کنید و به مردم بفهمانید این معنا را که این نغمه‏اى که در همه‌ی ممالک اسلامى بلند است که علما نباید دخالت در سیاست بکنند، این یک نقشه‏اى است مالِ ابر قدرت‌ها. مجری اش این‌ها هستند که در داخل کشورها هستند...»

بی‌تردید انقلاب‏های بزرگ همواره منشأ تحولات و دگرگونی‏های عظیمی در عرصه‏ های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، تربیتی و... برای بشریّت بوده ...
نوشته شده توسط: admin 

امام خمینی (ره) در دوران انقلاب / فیلم

جمله ویژگی های رهبری الهی امام خمینی (ره) آمیختگی بعد الهی با روح مردم داری ایشان بود حضرت امام (ره) پیوسته خود را خدمتگزار و عاشق مردم می دانستند ایشان می فرمودند «مردم شریف ایران من فرد فرد شما را چون فرزندان خویش می دانم و شما می دانید که من به شما عشق می ورزم و شما را می شناسم, شما هم مرا می شناسید»
 
● از ولادت تا تحصیل و تدریس
▪ صفات بارز امام (ره)
▪ بصیرت و بینش امام (ره)
در روز بیستم جمادی الثانی ۱۳۲۰ هجری قمری مطابق با ۳۰ شهریور ۱۲۸۱ هجری ...
نوشته شده توسط: admin 

نگاهی گذرا به زندگی‌نامه‌ی حضرت امام خمینی(ره) از ولادت تا رحلت  

  در روز بیستم جمادی الثانی 1320 هجری قمری مطابق با 30 شهریـور 1281 هجری شمسی ( 24 سپتامپر 1902 میلادی) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ایران در خانواده ای اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـی از سلاله زهـرای اطـهـر سلام الله علیها, روح الـلـه المـوسـوی الخمینـی پـای بـر خـاکدان طبیعت نهاد .

او وارث سجایای آباء و اجدادی بـود که نسل در نسل در کار هـدایـت مردم وکسب مـعارف الهی کـوشیـده انـد. پـدر بزرگـوار امام خمینـی مرحوم آیه الـله سید مصطفی مـوسـوی از معاصریـن ...
نوشته شده توسط: admin